Докажана ефикасностПрироден составПрепорачан од диетолозите
нарачајте

Дали сте подготвени конечно во огледалото
да ја здогледате фигурата за којашто одамна мечтаете?

Со W-LOSSсите слабеат!

  • Ги согорува масните наслаги
  • Го намалува апетитот
  • Ве полни со енергија

Само денеска!

попуст 50%
07
18
37
1990MKD
наместо3980MKD

Што треба да се јаде за да се ослаби? Ќе се согласите дека честопати сте го поставувале тоа прашање

ги крши сите стереотипи за слабеењето
и овозможува да јадете сѐ што ќе посакате.

МастиПротеиниЈаглени хидрати

Повеќе нема потреба:

Да ги броите калориите

Да се откажувате од јаглените хидрати

Да гладувате

Да се јаде и да се слабее?Сега тоа е реалност со

Сакам да ослабам

Како дејствуваат
и кетогената диета

Принципот на дејствување се заснова на можноста нашиот организам да добива енергија не само од јаглехидратите, туку и од мастите.

Кето диетата го воведува организмот во состојба на кетоза, при што организмот како основен извор на енергија ги користи поткожните и опасните висцерални маснотии.

КЕТОЗАе природен метаболички процес во којшто организмот ги користи мастите како извор на енергија!

Основата се кетонските тела,
и затоа со помошта на овој препарат сите слабеат!

W-loss содржи кетони од малина, коишто се потполно идентични со кетоните што се создаваат во црниот дроб. Обично за да се постигне кетоза се потребни од 7 до 10 дена.

За разлика од обичната кето диета, со W-loss нема потреба да се откажувате од јаглехидратитеи да се измачувате со истоштувачка диета: само една капсула W-loss го намалува тоа време на 40-50 минути, во текот на кои организмот создава доволно количество кетонски тела и почнува да ги претвора насобраните масни клетки во енергија.

Главната предност на кетоните од малина е во тоа што бргу почнуваат да дејствуваат.

е најефикасен начин на слабеење за оние што сакаат да ја намалат телесната тежина!

Без физички напор

Без гладување

Без штети по здравјето

Сакам да ослабам

- иновативен препарат што почнува да дејствува
со првото земање!

Клинички испитувања

Во 2019 година научниците од Националниот институт за исхрана спроведоа испитување на W-loss на група од 274 доброволци. Сите го земале препаратот според упатството. На крајот биле добиени следниве сознанија:

99%
Подобрување на општата состојба
94%
Намалување на апетитот
89%
Намалување на количеството на
висцерални маснотии
92%
Намалување на количеството на
поткожни маснотии
97%
Отсуство на отоци
проверете самите

гарантирано ги подобрува
сите здравствени показатели

1Намалување и контрола на телесната тежина
2Нормализирање на нивото на холестеролот
3Неоперативно намалување на желудникот
4Отсуство на желба за штетна и слатка храна
5Психолошки баланс
6Намалување на отекувањата и потењето
7Зголемување на цврстината и еластичноста на кожата
8Чувство на крепкост и нова енергија

Реакции на корисниците

Жана, 35 години

„Долги години неуспешно се борев со зголемена телесна тежина, се обидов со еден куп диети и препарати за слабеење, но - без успех. За W-loss дознав практично во моменти на целосен очај. Почнав да го земам без некоја голема надеж, но наскоро се зачудив кога телесната тежина почна да ми се намалува по само една седмица. А притоа апсолутно ништо не сменив во режимот на исхрана и од ништо не се лишував! Продолжив да го земам според упатството и изгубив 15 килограми тежина за само 2 месеци!“

Зоран, 23 години

„Мене ме исчува баба ми, и како нејзин омилен внук, постојано ми даваше да јадам сукано и благи работи. Како резултат на тоа, на 18 години имав 100 килограми. За да ослабам почнав да одам на бодибилдинг, но иако мускулната маса се зголемуваше, маснотиите не исчезнуваа. Тогаш тренерот ме посоветува да се обидам со W-loss - излезе дека сите натпреварувачи кај нас го користеле за да се „стегнат“ пред натпреварите. Овој препарат навистина дејствува! Се ослободив од вишокот маснотии, а мускулите станаа дефинирани. Добив идеално тело благодарение на ова средство!“

Фросина, 29 години

„По бременоста имав 30 килограми повеќе. Се мразев себеси, не можев да се погледнам во огледало, но никако не ми успеваше да ослабам! Седев дома со бебето, ми беше многу тешко да ја ограничам исхраната, а немав време за фитнес. И прочитав во едно списание за W-loss. За мене беше, можам слободно да кажам, последната надеж. И не се разочарав во овој препарат. Ми успеа да ги симнам одвишните килограми без посебно напрегање или ограничување на исхраната - за само два месеца. Им го препорачувам на сите, навистина дејствува!“

нема потреба да го менувате начинот на живот
и да се лишувате од некоја храна

Дали сте подготвени конечно во огледалото
да ја здогледате фигурата за којашто одамна мечтаете?

Со W-LOSSсите слабеат!

  • Ги согорува масните наслаги
  • Го намалува апетитот
  • Ве полни со енергија

Само денеска!

попуст 50%
07
18
37
1990MKD
наместо3980MKD

Како работиме

Направете нарачка на нашиот веб-сајт

Ќе Ви телефонираме да ја потврдите нарачката

Ќе Ви ја доставиме нарачката преку курирска служба за 3-7 дена